Odbieraj leki na receptę - bez wychodzenia z domuW Aptece Zdrowie odbierzesz zamówienia i zrealizujesz receptę przy użyciu aplikacji Medme Moja Apteka — nowinki technologicznej, jednej z największych aptek internetowych www.medme.pl.
Pobierz aplikację realizuj recepty bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach.
Potężny magazyn centralny o zasięgu ogólnopolskim daje niemal 100% gwarancji, że realizacja recepty niejednokrotnie zamyka się w niecałe 24 h. Już na drugi dzień leki można odebrać w wybranej aptece – m.in. u nas na ul. Opatowskiej 10.


Jak to działa?

Pobierz aplikację medme.pl odbieraj leki bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach.

Po wprowadzeniu w aplikacji medmi.pl numeru recepty, otrzymujesz informację o cenie leku oraz listę dostępnych aptek, w których można odebrać zamówione leki.

Równolegle można porównać w telefonie ceny w innych aptekach obecnych w bazie w programie i zadecydować o ostatecznym koszcie zamówionych lekarstw. Wybierając Aptekę Zdrowie masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość odbioru leku na drugi dzień.Uwaga! Ważna sprawa!

Jeśli nie możesz odebrać leków, osobiście to możemy Ci je dostarczyć. Dla pacjentów naszej Apteki za opłatą 10 zł dowozimy leki w promieniu 10 km. Zapraszamy!

Co należy zrobić, aby sprawdzić swoją receptę?

  1. Pobierz aplikację na telefon medme.pl,
  2. Wyszukaj aptekę w okolicy,
  3. Wczytaj numer recepty,
  4. Porównaj ceny,
  5. Odbierz leki na drugi dzień w naszej Aptece.