Kosmetyki dla mam i niemowląt Mustela


  

Pielęgnacja skóry w czasie ciąży jest niezwykle ważna. Stosowanie kosmetyków głęboko nawilżających, wykonanych z innowacyjnych substancji aktywnych całkowicie bezpiecznych dla rosnącego pod Twoim sercem dziecka to sposób na zwiększenie elastyczności skóry. Codzienne rytuały z wykorzystaniem kosmetyków Mustela to nie tylko skuteczny sposób na utrzymanie skóry rosnącego brzucha w dobrej kondycji, szansa na uniknięcie rozstępów w ostatnich tygodniach ciąży, ale również chwila relaksu, wytchnienia. Delikatny masaż w czasie ciąży preparatami odżywczymi specjalnie dedykowanymi dla kobiet w ciąży nawet, jeśli nie uchroni Cię całkowicie przed rozstępami, to na pewno sprawi, że będą one płytsze i mniej widoczne.W trosce o delikatną skórę niemowląt

Kosmetyki Mustela to najnowszej generacji preparaty pielęgnacyjne zarówno dla Mam, jak i niemowląt. Preparaty pielęgnacyjne Mustela chronią delikatną skórę dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.

Mustela to hipoalergiczne produkty oparte na  składnikach naturalnego pochodzenia, które możesz stosować również  u dzieci o nadwrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień, czy też na skórze atopowej.