Dermokosmetyki i kosmetyki profesjonalne Dr Irena Eris

 

Dr Irena Eris to marka, która za cel obrała sobie holistyczną opiekę nad zdrowym wyglądem skóry kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nasza apteka ma w ofercie wszystkie kosmetyki z serii kosmetyków aptecznych, jakie wyprodukowane zostały w nowoczesnych laboratoriach firmy Dr Irena Eris. Dermokosmetyki i kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała stanowią konkurencję dla światowej sławy marek zagranicznych. To polska marka, która nie ustaje w tworzeniu kosmetyków dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

W ramach serii aptecznych możemy pochwalić się pełną ofertą polskich luksusowych kosmetyków i produktów do kompleksowej pielęgnacji skór w każdym wieku, takich serii kosmetyków jak:


  • Dr Irena Eris Pharmaceris - pielęgnacja skóry problemowej

 

Marka Pharmaceris to innowacyjne dermokosmetyki apteczne umożliwiające kompleksową pielęgnację skóry problemowej.

Linię tworzą kompleksowe programy pielęgnacyjne o udowodnionej, wysokiej skuteczności działania, na które składa się 13 specjalistycznych serii przeznaczonych do najbardziej wymagających, trudnych typów skóry.

Każda z serii zapewnia skuteczną i bezpieczną pielęgnację skóry z innym problemem dermatologicznym – wskazanym przez literę w nazwie serii.

Preparaty Pharmaceris są w pełni bezpieczne, stale poddawane są badaniom dermatologicznym i klinicznym na osobach z problemami skóry, w niezależnych instytutach badawczych i szpitalach pod kontrolą lekarzy dermatologów oraz ekspertów z innych dziedzin. Każda z serii oferuje preparaty do oczyszczania skóry twarzy, pielęgnacji jej według dedykowanych serią potrzeb.

Znajdziesz w niej również tzw. produkty specjalistyczne do walki z najczęściej pojawiającymi się przy danym typie tzw. cery problemowej niedoskonałościami skóry.

Aby ułatwić identyfikację serii najbardziej zbliżonych do potrzeb Twojej skóry kosmetykom przyporządkowane zostały konkretne litery alfabetu i kolory, oznaczające najważniejsze potrzeby danej cery.

 
 

 

 

Kosmetyki Dr Irena Eris CLINIC WAY - innowacja w kuracjach przeciwstarzeniowych

Dr Irena Eris CLINIC WAY Ultra Sensitive Skin to innowacyjna linia dermokosmetyków, stworzonych do walki z objawami 


Preparaty CLINIC WAY powstały w laboratoriach firmy kosmetycznej Dr Irena Eris, pod czujnym okiem ekspertów z różnych dziedzin nauki. Linię tworzy 5 grup produktów, z których każda wychodzi naprzeciw innym potrzebom pojawiającym się wraz z upływem lat na twarzy i dekolcie kobiet w różnym wieku.

W ramach pielęgnacji przeciwstarzeniowej nasza apteka oferuje wam następujące linie kosmetyków:starzenia się skóry. Serię tworzy 5 linii preparatów o działaniu odmładzającym, liftingującym oraz wygładzającym odpowiadającym na potrzeby skóry nadwrażliwej w różnym wieku.

 

Dr Irena ERIS CLINIC WAY 30+ (1° stopień pielęgnacji) - przeznaczone dla kobiet w wieku ok. 30 lat. Kosmetyki te zawierają dość dużą porcję kwasu hialuronowyego, który głęboko nawilża, wygładza i uelastycznia, przeciwdziałając transepidermalnej utracie wody. Zawarta w preparatach, opatentowana formuła FGF1 LMS™ aktywuje wielopoziomową regenerację skóry, redukuje zmarszczki i opóźnia procesy starzenia. 

Dr Irena ERIS CLINIC WAY 40+ (2° stopień pielęgnacji) - stworzona celem ujędrnienia i rewitalizacji skóry twarzy kobiet w wieku ok. 40 lat. To Twój sprzymierzeniec w walce z powstającymi z wiekiem zmarszczkami  elastotycznymi. Jest to możliwe dzięki unikalnej formule FGF1 LMS™, która w połaczeniu z technologią transportu dermalnego Lipo-Sphere  hamuje proces starzenia skóry, uruchamia procesy odnowy na poziomie reaktywacji komórkowej (zwiększenie aktywności fibroblastów), reaktywacji tkankowej (produkcja kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego) oraz reaktywacji funkcji skóry i wyraźnego odmłodzenia jej struktury poprzez redukcję i wygładzenie zmarszczek,

Dr Irena ERIS CLINIC WAY 50+ (3° stopień pielęgnacji) - to seria dla kobiet w wieku ok. 50 lat. Składniki aktywne oparte głównie na rewolucyjnym AKTYWATORZE ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™* zapewniają wyjątkową skuteczność przeciwzmarszczkową. Głownym zadaniem preparatów jest redukcja zmarszczek będących wynikiem zmian hormonalnych i związanych z tym procesów zanikowych - spłaszczenia granicy skórno-naskórkowej, spadku aktywności komórek skóry właściwej i utraty gęstości.

Dr Irena ERIS CLINIC WAY 60+ (4° stopień pielęgnacji) - to seria dla kobiet ok. 60 roku życia, nastawiona na redukcję zmarszczek będących wynikiem postępujących zmian zanikowych w obrębie skóry oraz działania siły grawitacji. Składniki aktywne zawarte w preparatach pomagają zachować właściwy owal twarzy, hamują powstawanie głębokich zmarszczek oraz zmian w kolorycie skóry, przebarwień.

Dr Irena ERIS CLINIC WAY 70+ (5° stopień pielęgnacji) - seria dla kobiet ok. 70 roku życia. To produkty, których celem jest redukcja zmarszczek będących wynikiem postępujących z wiekiem głębokich zmian w mikrorzeźbie skóry. Dzięki zawartości nowoczesnych składników aktywnych możliwe jest wyrównanie widocznych, licznych fałd i głębokich zmarszczek, poprawa nawilżenia skóry. Zapewniają one efekt lipo-wypełnienia głębokich zmarszczek i bruzd.

 

Kosmetyki Lirene Dermokosmetic

 

Jak wszystkie produkty Dr Eris również kosmetyki z serii Lirene Dermokosmetic odpowiadają na realne potrzeby skóry w zależności od jej wieku czy typu cery. Kosmetyki Lirene umożliwiają wykonanie trwałego naturalnego makijażku. Znajdziesz tu także kosmetyki, które:

- ujędrnią ciało

- wygładzą zmarszczki

- nadadzą skórze kolor pięknej opalenizny.

W ramach seri Lirene Dermoprogram dostępne są produkty: do pielęgnacji twarzy, kosmetyki kolorowe do makijażu, kosmetyki do pielęgnacji ciała, ochrony przed słońcem, kosmetyki do pielęgnacji dzieci czy kosmetyki naturalne oparte na składnikach organicznych zamkniętych w plantsomach - unikalnych nośnikach z naturalnych lipidów, zwiększających przenikanie skłądników aktywnych w głąb skóry.

 

 

Kosmetyki Under Twenty

Dr Irena Eris specjalnie dla potrzeb młodej skóry stworzyła markę produktów pomocnych w walce z niesoskonałościami cery, nadmiernym wydzielaniem sebum czy trądzikiem młodzieńczym. Kosmetyki Under Twenty to kompletna linia produktów pozwalająca w pełni zadbać o młodą skórę. Znajdziesz tu zarówno produkty do oczyszczania skóry, jak i specjalnie dobrane do potrzeb cery trądzikowej kremy, podkłady kryjące czy płyny do demakijażu.