Witamy w naszej aptece

Apteka Zdrowie w Staszowie istnieje od 2002 roku i jest apteką prywatną.
Oferujemy szeroki wybór dermokosmetyków, preparatów OTC, ziół, środków pielęgnacyjnych, środków specjalnego żywienia oraz produktów leczniczych.
Posiadamy m. in. preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety, witaminy i minerały, preparaty podnoszące sprawność seksualną. U nas znajdą Państwo drobny sprzęt medyczny, środki higieniczne, środki do pielęgnacji niemowląt i dzieci oraz szeroką ofertę dla kobiet w ciąży i matek karmiących.
Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi Pacjentów.
Dlatego od samego początku celem działalności naszej Apteki jest nie tylko zapewnienie naszym Pacjentom pełnego asortymentu medykamentów, ale również szeroko zakrojona opieka farmaceutyczna, profilaktyka zdrowotna oraz edukacja Pacjentów.

Najwyższą troską otaczamy osoby niepełnosprawne oraz starsze , starając się wypromować  rozwiązania, które umożliwią pełne korzystanie z oferty Apteki, tak by każdy, również osoba o ograniczonej sprawności czuła się  w naszej Aptece  komfortowo. Dla naszych stałych pacjentów wprowadziliśmy system kart stałej opieki pozwalający nam na monitorowanie    kupowanych w naszej Aptece medykamentów, ich rodzaju oraz ilości. Pozwala to w wielu wypadkach zapobiec pomyłkom, czy ewentualnym niepożądanym interakcjom pomiędzy stosowanymi lekami, daje to Pacjentom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.
Rodzinna atmosfera, oraz czas jaki zawsze nasz personel ma dla naszych Pacjentów sprawiają, że jesteśmy chętnie polecani dalej w kręgu rodziny  i znajomych.
Nie tylko kompetencja, profesjonalizm czy  dyskrecja cechują  nasz fachowy personel, również  uśmiech, przyjazna atmosfera i dobre słowo zachęcają do tego aby odwiedzać  naszą Aptekę.

Apteka jest wolna od barier architektonicznych, nie ma żadnych stopni, wjazd do apteki osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim czy matki z wózkiem dziecięcym jest bezproblemowy.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom ciągle rozszerzamy naszą ofertę, dostosowując ją do Państwa potrzeb. Realizujemy zamówienia indywidualne na preparaty z wszystkich grup asortymentowych.